pavadinimas dar nesugalvotas
19, Vilnius, Lietuva

1 SKYRIUS

Kažkas man sakė, kad viena cigaretė tinkamu momentu esą geriau nei visi pasaulio idealai. Na, turiu pripažinti, tas, kuris sugalvojo šią citatą yra suknistai teisus. Mano gyvenimas tragiškas kaip ir aš pati. Dabar tinkamiausią būtų atidaryt cigarečių pakelį, įsidedi vieną į burną ir taip save žudyti arba prisigerti kokiame vakarėlyje kaip normalūs paaugliai daro, bet aš ne iš tų, kurios eina lengvesniu keliu siekiant greičiau pribaigti save, aš iš tų, kurios stovi ant tilto vidury nakties. Turiu pripažinti, kad nuo miesto sklindantys šviesuliai tikrai gražiai atsispindi upėje. Vis svarstau ar labai ledinis vanduo. Užtenka žengti tik vieną žingsnį ir jau krentu bedugnės link. Gerai, atsukime viską atgal. Nagi, aš dar nesu tokia beviltiška, kad skandinčiausi. „Kai kurie asmenys beironizuodami patys tampa juokingi, jei tos ironijos priežastis visiems aiški.“
-Šatrijos Ragana

Dar vienas žadintuvo nuskambėjęs skambutis, dar vienas išgertas puodelis kavos ir dar viena eilinė diena, per kurią sutinku prie savo buto durų nugriuvusius narkomanus. Jau nuo ankstaus ryto kaip ir visada gatvėse pilna skubančių žmonių, burzgiančių taksi mašinų ir bepročių dviratininkų .O jeigu tik būčiau nors kiek turtingesnė negu dabar, tai kaip mat sėsčiau į pirmą sustojusią taksi mašiną, bet, deja, šiuo metu ir taip jau esu pakankamai sau užsivežusi diržą, kad net jau smaugti pradeda.

-Dar vieną alaus.- užriaumojo jau ir taip iki žemės graibymo nusigėręs vyriškis. Dar savaitė ir jis jau taps nuolatiniu mūsų klientu. Oi, vargšas vyriškis, tos moteriškės jau visai baigia jį nuvaryti į dugną. Galiu kiekvieno čia esančio žmogaus pasakyti gėrimo priežastis. Gary čia ateina kas antrą dieną po darbo, gerią tamsų bei patį stipriausią alų, išsipasakoja apie nuolatinius barnius su žmona ir milžiniškas skolas dėl kurių jis ir arią sunkiai, kad nors kiek grąžintu. Richard‘as- sielvartaujantis vaikinas su sudaužyta širdimi, jo mergina buvo jam neištikima ne su vienu vaikinu, o net su keliais, ot, mergužėle. Charles- jis jau senas lankytojas, kad net kai čia dar nedirbau, jis jau buvo seniai visiems žinomas, apie šį drauguži nelabai, ką ir žinau, apart to, kad jis kadaise buvo verslininkas, bet bankrutavo ir viską prarado: žmoną, vaikus ir milžiniškas sumas. Ir daug kitų lankytojų. Kaip jau supratote esu barmenė, tad mano pagrindinis tikslas patenkinti klientą įpildama pageidaujamo gėrimo ir ,žinoma, išklausyti bei patarti. Bare dirbu aš ir mano gera draugė Ashley. Ashley- maištinga siela, tai galima jau suprasti iš jos išvaizdos. Nepradėsiu aš čia jums pasakoti kaip gi ji apsirengusi, tad patys vaizduotėje susikurkite jos išvaizdą. Daug neturiu, ką pasakyti apie ją, tik tiek, kad ji kaip ir aš- senmergė iš prigimties, dažnai susitinkam ir diskutuojame apie viską. Kaip ir kiekvieną vakarą baigiant darbą aš išnešu tuščius butelius į konteinerį. Šiandien ypač tamsi ir drėgna naktis. Čia mane vieną nervuoja, kai reikia mesti į dvokiantį konteinerį butelius ir girdėti atsitrenkusių vieną į kitą, ir tuo pačiu dūžtančių butelių garsą? Juk negaliu būti tokia viena. O, žiūrėkit, dar ir negyvelį pamačiau už dešimt žingsnių. Dar nuostabesnis vakaras negalėtų būti (isteriškas sarkazmas). Norėčiau tam žmogui padėti, jeigu žinoma jis dar gyvas, bet mane labai gąsdina artėjantis vyriškas siluetas.P.s esu čia naujokė, tad neskubėkime mane pasmerkti :) karts nuo karto mėgstu kažką parašyti, tad bandysiu pasidalinti su jumis ir tikiuosi, kad patiks :) labiausiai man reikėtų jūsų komentarų ir palaikymo. jei patiko pirma dalis tai pakomentuokite gal artimiausiu metu įkelsiu ir antrą dalį, kurią esu jau parašiusi ;)

1,563 peržiūrų
 
Komentarai

Dar nėra komentarų.
Parašyk savo komentarą, pradėk diskusiją!

Blogas
Blogai atnaujinami kiekvienas 5 minučių